Drinska regata 2023. - Program takmičenja
  • 16.06.20223

Povodom Drinske regate, Sportski savez opštine Ljubovija u saradnji sa svojim članicama organizovaće niz sportskih događaja u periodu od 26.06.- 06.07.2023.godine. U ovom periodu biće organizovani turniri u malom fudbalu, odbojci, košarci, šahu, basketu i planinarski pohod.

Pored sportske "note" ovi događaji imaju za cilj i promociju same manifestacije ,"Drinska regata-Ljubovija 2023" i same opštine Ljubovija. Očekujemo da će u okviru ovih sportskih manifestacija učešće uzeti preko 400 sportista.

Partneri u organizaciji ovih događaja su Opštinski fudbalski savez Ljubovija, fudbalski klub “Drina”, Sportsko udruženje “Libero 015”, Šah klub “Drina”, košarkaški klubovi “Ljubovija” i “Mladost” kao i planinarski klub “Tornička Bobija”.

Pokrovitelj turnira je Opština Ljubovija.

vesti ljubovija drinska regata turnir