Kros RTS-a kroz Srbiju u Ljuboviji
  • 13.05.2019.godine
kros rts ljubovija

Dana 10.05.2019.godine održan je kros RTS-a na teritoriji Republike Srbije. Ova najmasovnija atletska manifestacija održana je i u Ljuboviji na stadionu FK “Drina" u organizaciji Predškolske ustanove “Poletarac", Osnovne škole “Petar Vragolić", Srednje škole “Vuk Karadžić" i Sportskog saveza opštine Ljubovija.

Kros je otvoren trkom predškolaca u 10,00 časova. Lepo vreme i motivisani takmičari potrudili su se da prisustvujemo jednoj izuzetno zanimljivoj manifestaciji čiji je osnovni cilj postizanje masovnosti i uključivanje što većeg broja dece u sport.

Najuspešnijim takmičarima medalje i diplome uručili su predsednik i potpredsednik Sportskog saveza opštine Ljubovija Blagojević Goran i Pavlović Bogosav. U nastavku teksta možete videti rezultate po kategorijama kao i foto galeriju sa održanog takmičenja.

kros ljubovija kros ljubovija kros ljubovija kros ljubovija kros ljubovija kros ljubovija kros ljubovija kros ljubovija kros ljubovija