Četvrti uzastopni remi.
  • 18.09.2018.godine
  • izveštava Vladimir Krstić
vesti ljubovija opstina turizam

U okviru petog kola Srpske lige Zapad fudbaleri “Drine” iz Ljubovije odigrali su komšijski derbi u Loznici protiv istoimenog kluba. Seriju nerešenih rezultata gostujući tim nije prekinuo ni na ovoj utakmici odigravši 0:0. Iako na utakmici nije viđen niti jedan pogodak, uzbuđenja nisu izostala.

U prvom poluvremenu obe ekipe propustile su po dve dobre prilike. Nastavak utakmice protekao je u totalnoj domiciji fudbalera “Drine” koji su propustili da realizuju nekoliko odličnih prilika. Najbolju priliku imao je Filipović u 87.minutu kada se našao u situaciji 1 na 1 sa domaćim golmanom ali je loptu umesto u mrežu poslao pored leve stative. Kazna za promašaje mogla je da stigne u nadoknadi kada je domaća ekipa bila nadomak postizanja pogotka ali je stoper “Drine” Cerović fenomenalnom reakcijom uspeo da sa gol linije izbaci loptu i otkloni opasnost čime je sačuvao bod svojoj ekipi.

Na ovoj utakmici “Drina” je nastupila u sledečem sastavu:Lazić, Gligić, Živković, Cerović, Stevanović, Popović (Milivojević), Belić, Pavlović (Filipović), Đorđević, Ilić, Petrović.

U narednom kolu fudbaleri “Drine” dočekuju FK “Jošanica” iz Novog Pazara. Utakmica se igra 23.09.2018.godine sa početkom od 15,30 časova.