Pobeda za kraj prvenstva
  • 12.06.2017.godine
  • izveštava Vladimir Krstić
vesti ljubovija opstina turizam

U okviru poslednjeg 30.kola zone “Drina” fudbaleri ljubovijske “Drine” dočekali su OFK ”Divce”. Na oproštaju od ljubovijske publike za ovu sezonu domaći fudbaleri prikazali su odličnu partiju slavivši rezultatom 2:0 (0:0). Domaći fudbaleri dominirali su od samog početka utakmice što je rezultiralo pogotkom Miloša Nenadovića u 17.minutu. I pored nekoliko odličnih prilika fudbaleri “Drine” nisu uspeli da postignu drugi pogodak sve do 51. minuta kada je viđen fenomenalan pogodak u režiji Nemanje Stojanovića.

Ovom pobedom domaći fudbaleri zaokružili su odličnu sezonu koju su završili na trećem mestu sa osvojenih 56 bodova.

Na ovoj utakmici “Drina” je nastupila u sledećem sastavu: Bradić, Kostić, Petrović, Krstić, Stranjaković, Gligić (Vasić), Rakić (Lazić), Stojanović (Nenadović Dejan), Vuković, Ilić, Nenadović Miloš.