Sportski savez opštine Ljubovija dobio novo rukovodstvo.
  • 01.02.2017.godine
vesti drina karate ljubovija

Dana 26.01.2017.godine održana je redovna izborna Skupština Sportskog saveza opštine Ljubovija na kojoj je izabrano novo rukovodstvo saveza. Sednici Skupštine prisustvovalo je 14 od ukupno 15 članova.

Za novog predsednika Sportskog saveza opštine Ljubovija izabran je Pavlović Dragan dok je na predlog novog predsednika za potpredsednika saveza izabran Pavlović Bogosav. Pored njih dvojice novi članovi Upravnog odbora Sportsgog saveza opštine Ljubovija postali su: Ilić Ratko, Matić Dragivoj, Arsenović Mirjana, Kovačević Milinko, Nenadović Mirko, Todorović Goran i Petrović Filip.

Izabran je i nadzorni odbor u sastavu: Petrović Vladimir, Petaković Marijana i Tešić Duško.

Za generalnog sekretara sportskog saveza izabran je Krstić Vladimir.

Novi predsednik saveza Pavlović Dragan se zahvalio na podršci i izneo predlog programa rada za 2017.godinu koji je jednoglasno usvojen.